Zgłoś nadużycie

Opinia użytkownika: Klient_f6VIX

Dotycząca firmy: Biedronka

Treść opinii: Wizyta w sklepie Biedronka przebiegła bez problemów. Sklep był dobrze zorganizowany, a obsługa uprzejma i pomocna. Zakupy zrobiłem szybko i sprawnie.