Zgłoś nadużycie

Opinia użytkownika: Wiktoriaa01

Dotycząca firmy: Biedronka

Treść opinii: W sklepie często panuje nieporządek. Zdarzają się sytuacje, że brakuje asortymentu. Obsługa stara się pomóc, ale w wielu sytuacjach bywa nieuprzejma.