Zgłoś nadużycie

Opinia użytkownika: BarbaraKorzeniak_jnpI

Dotycząca firmy: LIDL

Treść opinii: Jestem bardzo zadowolona z Lidla na ul.Chełmskiej w Krakowie.Brakowało takiego sklepu w tej lokalizacji.Na dodatek zawsze doskonałe zaopatrzenie,świeże produkty,czysto i przede wszystkim przemiła,kompetentna obsługa.