Zgłoś nadużycie

Opinia użytkownika: Klient_uEBpZ

Dotycząca firmy: Rossmann

Treść opinii: To już moja kolejna wizyta w Rossmanie i kolejny raz wychodzę zadowolona. W sklepie było czysto, wszystkie produkty na swoich miejscach. Zapytałam pracownika o dany produkt, którego akurat nie było, ale Pani zaproponowała mi zamiennik co wyszło na plus. Przy kasie dostałam próbkę kremu, więc kolejny plus. Bardzo polecam to miejsce.