Opinia użytkownika: marja
Dotycząca firmy: Poczta Polska
Treść opinii: Wczoraj odbierałam przesyłkę z poczty w Oliwie. Pamiętam tę Pocztę z dawnych czasów kiedy to naprawdę była Poczta. Obecnie po wejściu do niej można się zastanawiać czy to Poczta czy sklep 1001 Drobiazgów. Można w niej znaleźć książki, słodycze, pocztówki okulary, portfele i inne drobiazgi zajmujące powierzchnię, która kiedyś była dla klientów. Są cztery okienka do obsługi , a tylko jedna osoba obsługuje. Pani w okienku była uprzejma, załatwiła sprawę bez zbędnej zwłoki.