Zgłoś nadużycie

Opinia użytkownika: Klient_KRR53

Dotycząca firmy: Dealz

Treść opinii: Sklep czysty i zadbany. Uporządkowany towar na półkach, jak i zgodność cen produktów na kasie. Wszystkie promocje ukazane w gazetce były dostępne i poprawnie oznaczone. Obsługa bardzo pomocna i uśmiechnięta. Sklep duży i przestronny, alejki nie zastawione. Atutem jest też spory parking i możliwość zaparkowania blisko sklepu. Przy większych zakupach można wyjechać wózkiem zakupowym do auta, żeby spokojnie spakować swoje zakupy.