Opinia użytkownika: niezalogowany-uzytkownik
Dotycząca firmy: Fortum Energia
Treść opinii: W odpowiedzi na reklamację potraktowano mnie źle. Zakwestionowałam wielkość wpłat wg harmonogramu, a ci odpisali tłumacząc czym jest harmonogram. Nie rozwiązało to problemu. Odradzam firmę i czekam na koniec umowy. Daję 1 /2 gwiazdkę bo nie można dać mniej