Opinia użytkownika: Klient_Ou8N
Dotycząca firmy: SALVA Okna i drzwi
Treść opinii: Absolutnie odradzam! Rok czasu trwa zabawa z reklamacją. Do prac serwisowych przysłali magazyniera, taki super serwis! KATASTROFA, nie wiem jak ta firma jeszcze działa na rynku poznańskim ! Dwa tygodnie czekam , żeby ktoś przyjechał w ramach serwisu, telefonów sporo a informacji brak, że ktoś przyjął zgłoszenie... Mam nadzieję, że uda się zakończyć temat z tą firmą, jedynie chyba pozew zbiorowy może załatwić temat, żeby zaczęli widzieć klienta nie tylko do momentu przelewu, ale również po sprzedaży!