Cepelia Polska Sztuka i Rękodzieło

( 3.69 )

Opinie (9)

Sklep bardzo przyjazny dla kupującego pod względem

Sklep bardzo przyjazny dla kupującego pod względem płatności i obsługi. Szata graficzna strony w ładnych kolorach przykuwających oko. Asortyment zróżnicowany i ciekawie wyeksponowany. Same produkty bardzo ładnie wykonane i z dobrego materiału. Ceny przystępne na każdą kieszeń. Dobry sklep na prezent dla znajomych z zagranicy. Duży plus szybka przesyłkę

Zdaję sobie sprawę

Zdaję sobie sprawę, że sklepy Cepelii mają na celu promocję polskiego folkloru, rękodzieła, sztuki ludowej.I że tradycja, jaką moga się poszczycić, jest imponująca. Ale uwazam, ze każde miejsce powinno co jakiś czas przejść chociaż niewielką rewolucję, aby sprostać nowym czasom. Tymczasem sklepy Cepelii, również ten na Chmielnej, nadal przypominają skansen, w którym królują niewielkiej urody wyroby z ceramiki i porcelany, ludowe haftowańce, bezpłciowe chusty i kilimy, drewniane rzeźby przedstawiające swiątki, bociany i anioły. Byc może można kupić tam w miarę udany upominek dla starszego pokolenia, które nie było w rodzinnym kraju od 30 lat i taki swojski cepeliowy kicz wzbudzi w nich miłe wspomnienia. Jednak po upominki dla naszych młodszych przyjaciół z zagranicy radzę udać się gdzieś indziej. Dodatkowo deprymująca jest obsługa, która nie pozwala niczego dotknąć, obejrzeć, zachowuje się niczym kustosz w muzeum, które przypomina graciarnię. Trudno się tu poruszać, nie potrącając niczego przy okazji. Jak dla mnie - niestety relikt poprzedniej epoki.

Nie przypuszczałam

Nie przypuszczałam, ze sklepy CEPELII jeszcze istnieją. Szłam w Gliwicach ul. Zwycięstwa i nagle zauważyłam wystawę z produktami typowymi dla cepelii przystanęłam na chwilę przed wystawą i jakbym cofnęła się w czasie do PRL-u. Lalki w strojach ludowych, serwety, kilimy i słynna ceramika Bolesławiec "mrugały" do mnie z wystawy. Szyba sklepu była średnio czysta, ale wszelkie dobra cepeliowskie były widoczne bardzo dobrze. Co więcej przez szybę wystawy było widać też wnętrze sklepu. Gdybym nie miałam już prezentu na Dzień Matki z pewnością weszłam bym po jakiś sentymentalny drobiazg. Oczywiście, że na wystawie był nadmiar towaru, a sposób jego ułożenia trudno było nazwać ekspozycją. Ale po chwili zerkania na wystawę już wiedziałam, że z pewnością kupię tu wszystkie CEPELIOWSKIE dobra bez kłopotu i chyba własnie o to chodziło?! Wszystkim spragnionym zakupów w Cepelii poleca cepelię na ul. Zwycięstwa w Gliwicach w drodze do Rynku (idąc od dworca PKP)po prawej stronie. Ja nigdy fanką dobrodziejstw cepelii nie byłam więc na zakupy nie wstąpiłam. Ale podróż sentymentalną przez wystawę do PRk-u zrobiłam polecam wszystkim w wieku 35+.

Sklep Cepelia przy ulicy Wyzwolenia stanowi dla mnie od

Sklep Cepelia przy ulicy Wyzwolenia stanowi dla mnie od dłuższego czasu zagadkę. Zastanawia mnie jak sklep z takimi artykułami i przede wszystkim tak wysokimi cenami towaru jest w stanie utrzymać się w takiej lokalizacji. Sklep ten znajduje się przy jednej z głównych ulic Szczecina i zajmuje całkiem niemałą powierzchnię. Jego wnętrze sprawia wrażenie nieremontowanego od dawnych lat. Wystrój sklepu pozostawia wiele do życzenia, nie mówiąc już o asortymencie, który nie jest zbyt popularny. Obsługa sklepu nie jest zbyt zaangażowana w obsługę klienta i nie potrafi umiejętnie zachwalić oferowanego towaru. Poza tym, że obsługa odbywa się niezbyt sprawnie, to mam wrażenie, że klient nie jest tu mile widziany.

Lokalizacja

Lokalizacja: Rynek 8, 33-100 Tarnów, woj. Małopolska Cepelia to sklep z wyrobami regionalnymi , pamiątkami i różnymi bibelotami. Wyposażenie sklepu jest klasyczne ale i gustowne, pomieszczenie średniej wielkości utrzymane czysto. Asortyment według mnie jest zbyt mało zróżnicowany i ceny są według mnie wysokie. Obsługa miła i profesjonalna chętna do pomocy. Data obserwacji 04/01/2011r.

Poszedłem kupić prezent ślubny

Poszedłem kupić prezent ślubny. Chciałem kupić dużego (ok. 1 metra) anioła do powieszenia na ścianie. W sklepie jest dużo miejsca, do wszystkich produktów można łatwo podejść i obejrzeć. Każdy produkt ma na sobie naklejoną cenę. Pani zapytała się mnie, czy wybrany przeze mnie anioł, ma być prezentem. Pani wybranego anioła zapakowała mi w papier firmowy Cepelii. Nie jest to zbyt ładny papier. Pani pakowała mi prezent sama, choć nie było to łatwe. Obok siedziały dwie inne panie, głośno ze sobą rozmawiając. Żadna z nich jej nie pomogła. Dobiero kiedy wyjąłem kartę w celu zapłacenia za zakup druga Pani się podniosła i zrealizowała całą transakcję.

Poszedłem wybrać prezent ślubny

Poszedłem wybrać prezent ślubny. Chciałem kupić dużego (ok. 1 metra) anioła do powieszenia na ścianie. Po wejściu do sklepu Pani natychmiast zaoferowała pomoc. Wybór był duży, do każdego produktu można było sobie podejść i jego obejrzeć. Każdy produkt miał na sobie naklejoną cenę. W sklepie było czysto.

Pojechałem kupić anioła drewnianego do powieszenia na

Pojechałem kupić anioła drewnianego do powieszenia na ścianie. Dzień wcześniej byłem w tym sklepie i pytałem się o jego cenę. Pani poinformowała mnie, że cena takiego anioła to 170 PLN. Wczoraj podczas zakupu okazało się, że anioł kosztuje 190 PLN. Pani mnie obsługująca zapytała mnie czy kupowany anioł jest na prezent. Jak potwierdziłem zapakowała mi go w papier firmowy niezbyt elegancki. Poza tym w sklepie jest czysto, wszystkie produkty są równo poukładane na półkach i praktycznie każdy produkt można samemu obejrzeć.

Odwiedzałeś ostatnio Cepelia Polska Sztuka i Rękodzieło?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Tchibo

(4.21 )

Czas na herbatę

(4.30 )

To i owo

(4.17 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem