ALUSTOLBUD

( 4.00 )

Opinie (12)

Fatalnie.

Fatalnie.

niezalogowany-uzytkownik

niezalogowany-uzytkownik

07.10.2013
ALUSTOLBUD Inna forma kontaktu

Z wielką przyjemnością wystawiam bardzo pozytywną

Z wielką przyjemnością wystawiam bardzo pozytywną opinięJestem zadowolona z ich usług tej firmy materiał i wykonanie pracy jest bardzo dobre wiec polecam wszystkim znajomym . Jakiś czas temu firma ALUSTOLBUD zabudowała mi balkon, panowie spisali się na medal- wielki profesjonalizm no i cena przystępna.

OD 2 LAT NIE UREGULOWALI SPRAWY ZERWANEJ UMOWY

OD 2 LAT NIE UREGULOWALI SPRAWY ZERWANEJ UMOWY. NIE ODPOWIADAJĄ NA LISTY, NIE ODBIERAJĄ TELEFONU

W ww firmie zamówiłem i podpisałem umowę na zabudowę

W ww firmie zamówiłem i podpisałem umowę na zabudowę balkonu z terminem wykonania 04.12. 2007. Zadatek wpłaciłem niewielki,tylko 100 zł, ponieważ w mojej żonie, przedstawiciel handlowy tej firmy nie wzbudzał zaufania. Kilkakrotnie dzwoniłem do tego przedstawiciela handlowego, żeby dokładnie się umówić i zawsze słyszałem "ja do pana zadzwonię", aż w końcu przestał odbierać telefon. Zadzwoniłem na drugi telefon z wizytówki, który odebrał brat przedstawiciela handlowego i obiecał, że do połowy stycznia 2008 zabudowa zostanie wykonana. 2.02. 2008 dowiedziałem się, że za te pieniądze (wg umowy) nie będą robić i zwiększyli cenę o 40%. Wobec tego zrezygnowałem z ich usług i zażądałem zwrotu zadatku w podwójnej wysokości. Czekam do dziś.

Odwiedzałeś ostatnio ALUSTOLBUD?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Super Dach

(5.00 )

ALPIN

(5.00 )

Zakład Stolarski w Osielsku

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem