ALUSTOLBUD

( 4.00 )

Opinie (12)

Fatalnie.

Fatalnie.

niezalogowany-uzytkownik

niezalogowany-uzytkownik

07.10.2013
ALUSTOLBUD Inna forma kontaktu

Z wielką przyjemnością wystawiam bardzo pozytywną

Z wielką przyjemnością wystawiam bardzo pozytywną opinięJestem zadowolona z ich usług tej firmy materiał i wykonanie pracy jest bardzo dobre wiec polecam wszystkim znajomym . Jakiś czas temu firma ALUSTOLBUD zabudowała mi balkon, panowie spisali się na medal- wielki profesjonalizm no i cena przystępna.

OD 2 LAT NIE UREGULOWALI SPRAWY ZERWANEJ UMOWY

OD 2 LAT NIE UREGULOWALI SPRAWY ZERWANEJ UMOWY. NIE ODPOWIADAJĄ NA LISTY, NIE ODBIERAJĄ TELEFONU

W ww firmie zamówiłem i podpisałem umowę na zabudowę

W ww firmie zamówiłem i podpisałem umowę na zabudowę balkonu z terminem wykonania 04.12. 2007. Zadatek wpłaciłem niewielki,tylko 100 zł, ponieważ w mojej żonie, przedstawiciel handlowy tej firmy nie wzbudzał zaufania. Kilkakrotnie dzwoniłem do tego przedstawiciela handlowego, żeby dokładnie się umówić i zawsze słyszałem "ja do pana zadzwonię", aż w końcu przestał odbierać telefon. Zadzwoniłem na drugi telefon z wizytówki, który odebrał brat przedstawiciela handlowego i obiecał, że do połowy stycznia 2008 zabudowa zostanie wykonana. 2.02. 2008 dowiedziałem się, że za te pieniądze (wg umowy) nie będą robić i zwiększyli cenę o 40%. Wobec tego zrezygnowałem z ich usług i zażądałem zwrotu zadatku w podwójnej wysokości. Czekam do dziś.

Odwiedzałeś ostatnio ALUSTOLBUD?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Super Dach

(5.00 )

ALPIN

(5.00 )

Zakład Stolarski w Osielsku

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem