Copernicus

( 4.50 )

Opinie (1)

Położony nad urokliwym jeziorem ośrodek wypoczynkowy

Położony nad urokliwym jeziorem ośrodek wypoczynkowy dysponuje czternastoma komfortowo wyposażonymi domkami i dużą restauracją.W każdym z domków czysta i nowoczesna sauna,w pełni wyposażona kuchnia,kominek,taras.Pomimo faktu iż dzień był chłodny,domek w którym mnie zakwaterowano był nagrzany. Pani z recepcji pozwoliła wybrać lokalizację,dostarczyła drewno do kominka,poinformowała o znajdujących się w okolicy atrakcjach.Czysta i wykrochmalona pościel,ręczniki nowe,wnętrza skromne ale przyjemne.

Odwiedzałeś ostatnio Copernicus?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Panorama Szczyrk

(4.50 )

Ośrodek Wypoczynkowy Sosnówka

(0.50 )

Stajnia Gwiazda

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem