Barbara

( 5.00 )

Opinie (1)

Chciałam pochwalić sklep z bielizną Barbara

Chciałam pochwalić sklep z bielizną Barbara. Jest to mały sklep na sąsiednim osiedlu. Można tutaj kupić zwyczajne, popularne modele bielizny, koszulek, piżam, koszul nocnych, rajstop, skarpetek i szlafroków. Sklepik jest mały, ale przytulny i ma duży wybór towaru. Wewnątrz i na zewnątrz jest czysto. Szukałam piżamy męskiej. Ponieważ mój mąż jest bardzo wybredny pod względem kolorów i wzorów (preferuje modele jak najbardziej klasyczne), musiałam obejrzeć wiele rodzajów, zanim coś wybrałam. Sprzedawczyni w sklepie cierpliwie pokazywała mi różne piżamy, sama je rozpakowywała, mówiła, żebym się nie kłopotała składaniem, ona poskłada. Wyjmowała chyba wszystkie rodzaje jakie miała. Sama proponowała, żebym porównała, że może lepsza będzie ciemniejsza, może taka kratka będzie się bardziej podobała. W końcu razem wybrałyśmy piżamę, dokupiłam jeszcze rajstopy dla siebie. Okazało się, że sprzedawczyni nie ma wydać. Przeprosiła mnie i pobiegła rozmienić do innego sklepu. Uważam, że sprzedawczyni naprawdę zależało na dobrym obsłużeniu klienta i sprzedaniu mu towaru, z którego będzie zadowolony. Z pewnością jeszcze wrócę do tego sklepu.

Odwiedzałeś ostatnio Barbara?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Atlantic

(4.33 )

Calzedonia

(4.88 )

ESOTIQ

(2.96 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem