Anna Moda Intima Corin

( 4.50 )

Opinie (10)

Przez witryny sklepowe widać było kolorową bieliznę

Przez witryny sklepowe widać było kolorową bieliznę, która prezentowała się bardzo ładnie. Ceny produktów były widoczne. Cena towaru jest odpowiednia w porównaniu do ich jakości. W sklepie było bardzo czysto. Pracownica powitała mnie werbalnie. Była to uśmiechnięta i bardzo miła kobieta. Sklep jest godny polecenia.

Jest to typowy sklepik z bielizna dla kobiet

Jest to typowy sklepik z bielizna dla kobiet. Jego wygląd z zewnątrz jest ładny i zachęca ze skorzystania usług tej placówki handlowej. Na terenie sklepu było czysto. Na terenie sklepu była jedna klientka. Pracownica sklepu zajęta była rozmową z klientką. Sklep sprawia pozytywne wrażenie i jest godny polecenia.

Na terenie przyległym do sklepu było czysto

Na terenie przyległym do sklepu było czysto. Witryny sklepu były ładne. Produkty na wieszakach i regałach poukładane były bardzo starannie. Ich wygląd zachęcał do dokonania zakupów. W lokalu panująca temperatura była odpowiednia, a panujący tam zapach był neutralny. Pracownica była osoba kompetentną.

Przed sklepem ja i wewnątrz niego było czysto

Przed sklepem ja i wewnątrz niego było czysto. Witryny sklepu były również czyste. Na terenie sklepiku towar pokładany był ładnie. Ceny produktów były dobrze widoczne. Obsługa w tej placowe handlowej była bardzo uprzejma i kompetentna. Sklep jest godny polecenia ze względu na jakość oferowanych produktów i jakość obsługi.

Wystrój tej placówki handlowej bardzo mi się podobał

Wystrój tej placówki handlowej bardzo mi się podobał. Na terenie sklepu panował ład i porządek. Wzornictwo w sklepie nawiązuje do aktualnych trendów w modzie. Oferowane produkty były dobrej jakości. Obsługa sklepu była ubrana stosownie i była bardzo sympatyczna. Ceny produktów odpowiadały ich jakości i były przystępne.

Jest to typowy sklepik z bielizna dla kobiet

Jest to typowy sklepik z bielizna dla kobiet. Prze witryny sklepowe widać było kolorową bieliznę, która prezentowała się bardzo ładnie. Na terenie sklepu panował ład. Wzornictwo w sklepie nawiązuje do aktualnych trendów w modzie. Obsługa była bardzo sympatyczna. Ceny produktów odpowiadały ich jakości i były przystępne.

Ten mały sklepik znajdujący się w centrum handlowym Echo

Ten mały sklepik znajdujący się w centrum handlowym Echo oferuje asortyment bielizny, rajstop i strojów kąpielowych. Prze oszklone witryny sklepu, które były czyste widać było ładnie eksponowaną bieliznę. Pracownica sklepu ubrana była gustownie i schludnie. W sklepie znajdowało się trzech klientów. Pracownica była zajęta rozmową z jednym z nich. Ceny produktów były zadowalające.

Jest to sklep z bielizną

Jest to sklep z bielizną, rajstopami i strojami kąpielowymi. W tym sklepie pachniało świeżością i widać było kolorowe produkty, które zachęcały dokonania zakupu. W sklepie było ciekawe wzornictwo bielizny. Ekspedienta była stosownie ubrana. Ekspedientka nie posiała przypiętego identyfikatora. Chętnie wrócę do tej placówki handlowej by znów zapoznać się z oferta sklepu i być może dokonać zakupu jakiegoś produkty w formie prezentu.

Ogólna ocena sklepu bardzo dobra

Ogólna ocena sklepu bardzo dobra. Jest to sklep z bardzo ładną bielizną. Wnętrze lokalu było czyste i zadbane, a towar był ładnie ułożony i powieszony. W sklepie było ciekawe wzornictwo zarówno ubrań jak i akcesoriów. Obsługa sklepu była uprzejma i chętna do pomocy przy wyborze odpowiedniego rozmiaru i modelu bielizny.

Utrzymane w nienagannej czystości wnętrze saloniku

Utrzymane w nienagannej czystości wnętrze saloniku bieliźniarskiego dla kobiet i dyskretna muzyka, zachęcały do odwiedzenia. Miła, młoda brunetka w wieku ok.25 lat przywitała mnie tuż po wejściu do wnętrza i zaproponowała pomoc w wyborze odpowiedniego na prezent artykułu. Bogaty asortyment ładnie wyeksponowany, niestety ceny dość wysokie. Obserwując obsługę kasową innego klienta stwierdzam, że wszystko przebiegało zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie zasadami. Klientka otrzymała należną jej resztę oraz paragon fiskalny a towar został ładnie zapakowany.

Odwiedzałeś ostatnio Anna Moda Intima Corin?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Atlantic

(4.33 )

Calzedonia

(4.88 )

ESOTIQ

(2.96 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem