Adalbertus

( 4.50 )

Opinie (2)

Uprzejma obsługa, smaczne posiłki

Pierwszy raz odwiedziłem restaurację Adalbertus w Gnieźnie i to był trafny wybór. Już w momencie przekroczenia progu restauracji zostałem miło i uprzejmie powitany przez uśmiechnięty personel, który wskazał drogę do wolnego stolika. Sala posiłkowa była czysta, zadbana, dobrze oświetlona. Na stolikach było wystawione menu obiadowe w jednej cenie (dwie zupy i trzy dania główne), które można było zestawiać według gustu, smaku i upodobań. Dodatkowo zaoferowano do obiadu bezpłatną wodę lub herbatę. Panie kelnerki były bardzo życzliwie nastawione do klienta, a przy czym co ważne, bardzo taktowne. Na zamówione dania nie trzeba było długo czekać. Posiłki były gorące, dosmakowane. Płatność odbyła się sprawnie i szybko. Szczerze mogę polecić restaurację Adalbertus na smaczny posiłek obiadowy!

Wybrałam się tam z mężem na walentynkowy obiad bez

Wybrałam się tam z mężem na walentynkowy obiad bez wcześniejszej rezerwacji.Był to dzień wyjątkowy, dlatego wszędzie miejsca były wcześniej rezerwowane. Na miejscu byłam mile zaskoczona. Mimo, iż wszystkie stoliki były z rezerwacją, bardzo miła Pani natychmiast znalazła nam miejsce. Obiad był bardzo smaczny dlatego daję maksymalną ocenę głównie za profesjonalną obsługę.

Odwiedzałeś ostatnio Adalbertus?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(3.25 )

Freshpoint

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem