anpah

( 0.50 )

Opinie (1)

Miejsce

Miejsce: wystawione wszystkie asortymenty brak cen, trzeba dopytać personel. Podchodząc i pytając o to czy mogę się dowiedzieć o ceny kilku produktów wyraźny grymas, że w ogóle o coś pytam. Podczas podawania cen produktów osoba obsługująca odbiera telefon i zaczyna rozmawiać nie zwracając uwagi, że zadałem pytanie o kolejny produkt, gdy pracownik skończył rozmawiać odwrócił się i zaczął rozmawiać z innym pracownikiem ignorując mnie. Po 5 minutach czekania po prostu wyszedłem. Ceny artykułów ok ale trzeba się uzbroić w cierpliwość i odwiedzić kilka razy żeby poznać ceny.

Odwiedzałeś ostatnio anpah?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

EUROCASH

(3.87 )

Makro Cash and Carry

(3.61 )

Selgros Cash&Carry

(3.82 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem