anpah

( 0.50 )

Opinie (1)

Miejsce

Miejsce: wystawione wszystkie asortymenty brak cen, trzeba dopytać personel. Podchodząc i pytając o to czy mogę się dowiedzieć o ceny kilku produktów wyraźny grymas, że w ogóle o coś pytam. Podczas podawania cen produktów osoba obsługująca odbiera telefon i zaczyna rozmawiać nie zwracając uwagi, że zadałem pytanie o kolejny produkt, gdy pracownik skończył rozmawiać odwrócił się i zaczął rozmawiać z innym pracownikiem ignorując mnie. Po 5 minutach czekania po prostu wyszedłem. Ceny artykułów ok ale trzeba się uzbroić w cierpliwość i odwiedzić kilka razy żeby poznać ceny.

Odwiedzałeś ostatnio anpah?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

EUROCASH

(3.91 )

Makro Cash and Carry

(3.59 )

Selgros Cash&Carry

(3.82 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem