ABS Szkoła Jazdy

( 4.96 )

Opinie (2)

Na kurs prawa jazdy zdecydowałam się po raz drugi po 8

Na kurs prawa jazdy zdecydowałam się po raz drugi po 8 letniej przerwie. Szkołę ABS wybrałam ze względu na dobre opinie w internecie, konkurencyjną cenę, a w dużej mierze odległość od miejsca zamieszkania. Moja motywacja do zrobienia kursu nie była zbyt wysoka, jednakże właściciel szkoły mocno mnie zdeterminował. Wygodą była forma płatności, można było dokonać jej w ratach w dowolnej formie (przelew, zapłata gotówką u instruktora). Sam kurs trwał ok. 2 miesięcy, umawiałam się tylko popołudniami ze względu na pracę w ciągu dnia. Podczas jazd instruktor był profesjonalny, służył pomocą, dawał cenne wskazówki, wykazywał się cierpliwością. Jazdy trwały dokładnie tyle na ile były zaplanowane, a uwaga instruktora była w 100 % poświęcona mi. Warto wspomnieć, że auto, którym jeździłam było w bardzo dobrym stanie. Dzięki dobremu przygotowaniu przez zespół ABS zdałam egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem. Uważam, że był to bardzo dobry wybór.

Odwiedzałeś ostatnio ABS Szkoła Jazdy?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Atut

(5.00 )

Szkoła jazdy Moc

(1.50 )

Autos

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem