4D GELATO CAFFE

( 3.24 )

Opinie (5)

Kelnerki zachowują się jakby pracowały tam za karę

Kelnerki zachowują się jakby pracowały tam za karę... Obsługa sztywna i bez uśmiechu. Jeśli chodzi o realizację zamówienia to jest dość szybka i desery są wykonane zgodnie z zamówieniem. Lokal czysty i zadbany.

Lokalizacja

Lokalizacja: piętro Galerii Krakowskiej, tuż obok ruchomych schodów , w połowie pasażuLodziarnia, kawiarnia wokół której nie sposób przejść obojetnie. Zajmuje dużą wydzieloną część na piętrze tzw. wyspę, wnękę i wydzieloną do obsługi zza lady część. Miejsce o duzym tzw. ciagu klientów przechodzącyh przez pasaż, czasami trudno znaleźć wolne stoliki, jednak warto na chwilę usiąść by napić sie kawy, herbaty, zjeść lody. Niezależnie od pory czy jest lato i sezon na lody, czy jesienne popołudnie. Obserwacja, którą zamieszczam dotyczy mojej wizyty wiosną, w marcu, ale nie znalazłam na tym portalu opinii o tym miejscu, szkoda, by jej tutaj nie zamieścić. Miejsce moim zdaniem warte uwagi. Nawet na krótką przerwę podczas zakupów nic tak nie poprawia nastroju jak smaczna kawa i puhar lodów. Tych ostatnich tutaj dostatek - kolorowe kompozycje widoczne dla klienta "gołym okiem", bowiem przy ladzie mamy rożnoraki wybór smaków. Te pucharkowe zgodnie z życzeniem możemy stworzyć według własnej kompozycji lub wybrać z karty /zwłaszcza ciekawa oferta dla dzieci z karty/. Obsługa w miarę szybko zjawia sie przy stolikach. Minus - stoliki zbyt małe już na 3 osoby, niewygodne - każdy zamówi np. pucharek, coś do picia i robi się ciasno. Złożenie zamówienia sprawne, jednak czas oczekiwania nieco się wydłuża. Zamawiałam lody, cipłe napoje. Te pierwsze szybko podane, czas oczekiwania na kawę zbyt długi. Zamówienie przyjęte przez jedną Panią sprawnie, w międzyczasie inna pracownica donosi pucharki. Ale czas oczekiwania na rachunek... znowu za długo. Otoczenie czysto, schludnie, czasami trochę za głośno, szkoda, że nie ma jakiś parawanów, by w części odgrodzic się od przechodzących przez pasaż klientów . Ceny do niskich nie należą, ale smak lodów i kawy na długo pozostanie w pamięci, warto chociaż raz tutaj zajrzeć.

Odwiedzałeś ostatnio 4D GELATO CAFFE?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

coffeeheaven

(3.52 )

Costa Coffee

(4.14 )

GRYCAN

(4.24 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem