Ad Remo

( 3.25 )

Opinie (2)

Zacznę od tego

Zacznę od tego, że z usług tego lokalu korzystałam często, gdy jeszcze właściciel był inny i pub miał minimalnie inną nazwę. Wtedy to miejsce było jednym z moich ulubionych, teraz jest nieco inaczej. To do czego można się "przyczepić" to niekompetenta obsługa; może i miła, lecz z brakiem doświadczenia, lekko nieogarnięta, kelnerka ściera stolik dopiero wtedy gdy klienci już usiądą na miejscu, również brak kultury osobistej, kelner zwracał się do klientów, jak do swoich znajomych- z pewnością nie zaliczę tego na plus. Jeśli chodzi o porządek- mój stolik akurat lepił się przed tym jak kelnerka go wytarła. Atmosfera- OK, jest po prostu inaczej niż w większości pubów w Rzeszowie. W zimie można odczuć chłód, zwłaszcza w części dla palących. Plusem jest kominek, lecz nie zawsze jest w nim zapalone. Co do cen są one standardowe- jak na Rzeszów. Czy odwiedzę jeszcze raz Ad Remo? Myślę, że nie.

Z usług restauracji kawiarni Ad Remo korzystam regularnie

Z usług restauracji/kawiarni Ad Remo korzystam regularnie, stąd też moja ocena jest nie tyle opisem jednostkowej wizyty w tym lokalu, co raczej sumą poszczególnych doświadczeń z tego miejsca.Asortyment oferowany w menu jest bardzo szeroki, oprócz napojów wszelkiej maści (ciepłe, zimne, kawy, herbaty, alkohole) klient znajdzie tutaj również pożywne i smaczne posiłki, elegancko podane i w bardzo przystępnej, jak na centrum miasta, cenie. Dodatkowo, w menu zawarta jest oferta pobliskiej pizzerii, przez co bez konieczności zmiany lokalu możemy zasmakować pysznej pizzy oraz makaronów wszelkiej maści. Czas oczekiwania na posiłki pozostaje w normie, zazwyczaj jest to 10-15 min.Zachowanie oraz kompetencje personelu należy ocenić wysoko. Moje wizyty przebiegały zawsze w przyjemnej i bezstresowej atmosferze, w zasadzie nigdy nie spotkałem się z jakimkolwiek problemem wynikającym z niekompetencji czy uchybień ze strony obsługi. Kelnerzy/barmani nie są natrętni, tym samym odpowiednia potrafią "zająć się" klientem.Lokal posiada swój urokliwy i niepowtarzalny klimat, choć nie jest on pozbawiony minusów. Nie są one jednak związane z jakością obsługi. Mam tutaj na myśli np. niedostateczne ogrzanie pomieszczenia w okresie zimowym. W swojej ogólnej ocenie uważam, że Ad Remo jest jednym z lepszych i zdecydowanie jednym najciekawszych lokali Rzeszowie.

Odwiedzałeś ostatnio Ad Remo?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(3.80 )

Burger King

(3.98 )

Freshpoint

(4.59 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem