4 słonie

( 4.50 )

Opinie (1)

Przedszkole usytuowane w najniższych partiach bloku

Przedszkole usytuowane w najniższych partiach bloku mieszkalnego. Wszystkie sale są przeszkolone i wychodzą na ogródek przedszkola. Na terenie przed wejściem znajdują się różnego rodzaju konstrukcje placu zabaw. Jest też usytuowana w cieniu piaskownica. W środku znajdują się dwie piękne sale z kolorowymi słoniami na ścianach. Jest też sala zabaw sportowych z trampoliną. Pani Dyrektor jest bardzo rzeczowa, ale przy tym niezwykle uprzejma. Kadrę też oceniam bardzo dobrze. Jedynym minusem są obiady serwowane z cateringu.

Odwiedzałeś ostatnio 4 słonie?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

maMMaija

(5.00 )

Przedszkole Samorządowe im. Misia Uszatka

(5.00 )

Stokrotka

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem