AHE

( 4.01 )

Opinie (6)

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Moja opinia o AHE Łódź jest bardzo dobra

Moja opinia o AHE Łódź jest bardzo dobra. Placówka jest dobrze zorganizowana. W dziekanacie nie ma kolejek, Panie są uprzejme i kulturalne, merytorycznie przygotowane. Wystrój placówki jest miły dla oka, Patio wygląda rewelacyjnie.

Panie z dziekanatu miłe i pomocne

Panie z dziekanatu miłe i pomocne. W budynku akademii schludnie, na korytarzach są ławki, można sobie usiąść, na każdym piętrze toalety, wszystkie gabinety/sale podpisane. Funkcjonalność budynku ok. Ogólnie polecam.

Dzisiaj odwiedziłam Akademie Humanistyczno – Ekonomiczną w

Dzisiaj odwiedziłam Akademie Humanistyczno – Ekonomiczną w Łodzi mieszczącą się przy ul. Rewolucji 1905 r nr.64. Przy uczelni był parking, który był odśnieżony. Parking ten był mały. Parking był płatny i można było wjechać jeśli pozwolił na to ochroniarz. Do budynku było wiele wejść i nie wszystkie były otwarte. W środku było czysto i schludnie. Na ścianach były wywieszone plakaty oraz rożne plakaty. Każde drzwi były opisane. Na korytarzu były ławeczki oraz krzesełka. Weszłam do jednego z pokoi. Tam przedstawiłam swoją sytuację. Jedna z pań poprosiła mnie do siebie. Pani oddałam dokumenty i chwilkę porozmawiałam. Uzyskałam wszystkie informacje. Pracownica uczelni była miła i grzeczna, ubrana była stosownie do pracy. W pokoju było czysto i schludnie. Okna były czyste i zadbane.

Odwiedzałeś ostatnio AHE?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie

(1.00 )

Europejskie Centrum Rozwoju Omega

(0.75 )

Akademia Podlaska

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem