Alternatywa

( 4.50 )

Opinie (1)

Alternatywa jest osiedlowym domem kultury z wieloletnią

Alternatywa jest osiedlowym domem kultury z wieloletnią tradycją. Z zewnątrz budynek domu kultury nie prezentuje się zbyt ładnie. Stare i zniszczone cegły, oraz wysłużony napis z logo przydałoby się odrestaurować. Jestem jednak pełen podziwu dla działalności domu kultury. Co jakiś czas na klatkach schodowych wiszą ogłoszenia o atrakcjach, dancingach, happeningach, które organizuje ta placówka. Przykładem może tutaj być impreza andrzejkowa organizowana dla dzieci z różnymi zabawami i atrakcjami. Bardzo dobrze, że jest placówka i grupa osób, które trzymają na poziomie ten dom kultury i animują czas wolny mieszkańców.

Odwiedzałeś ostatnio Alternatywa?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Beverly Hills Video

(3.25 )

Video World

(3.50 )

Miejski Ogród Zoologiczny we Wrocławiu

(4.24 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem