AGATOM

( 5.00 )

Opinie (1)

Wczoraj rano poszłam do apteki

Wczoraj rano poszłam do apteki, bo potrzebowałam maści SACHOL oraz chciałam się rozejrzeć za suplementem wzbogacającym dietę. Sam sklep jest bardzo czysty, gabloty są przestrzenne, a dzięki temu produkty bardzo dobrze wyeksponowane. Podobało mi się, że wszystkie podstawowe środki (m.in. przeciwbólowe, wspomagacze diety, plastry) były widoczne i logicznie ułożone na półkach. Sama w sumie nie wiedziałam, czego dokładnie potrzebuję, dlatego też dokładnie wypytywałam, jaka jest różnica przykładowo między chromem, a błonnikiem i do czego służy L-karnityna. Ekspedientka była bardzo uprzejma i chętnie odpowiadała na wszelkie pytania. Wyglądała schludnie - miała na sobie biały fartuch. Pomimo mojej chaotycznej wypowiedzi, wykazała się dużą cierpliwością i chęcią pomocy. Jak już zdecydowałam się na błonnik, dokładnie opisała mi, jak powinnam go spożywać i doradziła, że najsmaczniejszy będzie z jogurtem naturalnym. Dodatkowym plusem było to, że mogłam zapłacić kartą już od kwoty 10,00zł (zazwyczaj jest to 15,00zł). W aptece tej bywam często właśnie ze względu na profesjonalną obsługę. Kolejną fajną sprawą jest mały stolik, stojący obok i krzesło, a także kosz na śmieci. Przedmioty te pomagają szczególnie, gdy mam ręce zajęte siatkami i po odejściu od kasy chcę wszystkie zakupy "poukładać" w rękach. Ceny w tej aptece są porównywalne do innych punktów.

Odwiedzałeś ostatnio AGATOM?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cefarm

(4.00 )

Apteka Magiczna

(3.77 )

Apteka Blisko Ciebie

(1.63 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem