AWF Biała Podlaska

( 5.00 )

Opinie (1)

Korzystam obecnie ze szkolenia

Korzystam obecnie ze szkolenia , jest to podyplomówka z odnowy biologicznej dla absolwentów awf-u i nie tylko .Jestem zadowolony z oferty dydaktycznej i wiedzy praktycznej jaką posiadają wykładowcy na tym kursie.Są to znani w środowisku specjaliści i wykładowcy więc poziom jest wysoki.Liczba godzin ćwiczeń daje podstawy ,że osoba która ukończy tą podyplomówkę z pewnością będzie miała wiedzę teoretyczną i praktyczną by wykonywać zawód masażysty lub też otworzy własny biznes .Zajęcia są w weekendy co też jest plusem dla osób pracujących .Jedynym minusem jest to że są krótkie przerwy między zajęciami co jest trochę męczące.Poza tym jestem zadowolonym uczestnikiem i mogę polecać innym jeśli szukają dobrego kursu masażu.

Odwiedzałeś ostatnio AWF Biała Podlaska?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie

(1.00 )

Europejskie Centrum Rozwoju Omega

(0.75 )

Akademia Podlaska

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem