Ewbud

( 3.00 )

Opinie (1)

Firma z wyrobioną dobrą marką ale niestety nie zawsze na

Firma z wyrobioną dobrą marką ale niestety nie zawsze na nią pracując , obsługa dośc lakoniczna , mało konkretów , o wszystkim decyduje ,, szefostwo '' niestety nie zawsze osiągalne . Częśc ludzi pracuje tam chyba tylko z tego powodu ze innych nie chciało się szukac lub po prostu nie chcieli tam pracowac . W przypadku jednak gdy uda się skontaktowac z ,,szefostwem '' to od razu można poczuc o wiele leprze podejście do sprawy oraz fachowośc . Ogólna ocena jednak nie za duża , choc wykonanie pracy dobre i dokładne .

Odwiedzałeś ostatnio Ewbud?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

ALUSTOLBUD

(4.00 )

Super Dach

(5.00 )

ALPIN

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem