ABC Moto

( 0.50 )

Opinie (2)

Jestem świeżo po skończonym kursie

Jestem świeżo po skończonym kursie. Naukę akurat w tej szkole rozpocząłem z dwu powodów. Raz - bardzo elastyczni jeżeli chodzi o terminy jazd. Dwa - bliskość od miejsca zamieszkania. Teoria - zajęcia odbywały się codziennie. Na dzień dobry nie otrzymaliśmy żadnych materiałów pomocniczych. Sama teoria wykładana była przez osobę bardzo kompetentną, ale kompletnie pozbawioną żyłki pedagogicznej. Co połączone z późniejszą porą wywoływało niestety efekt senności. Praktyka - szkoła jest nieduża, nauczycieli maja ledwie czterech. Mimo to nie ma problemów z wolnymi terminami. Miałem niewątpliwą przyjemność jazdy z Panią Agatą, która jest wyborowym kierowcą, świetną nauczycielką, a przy tym szalenie ciekawą osobą. Pani Agata stawia na praktykę, nie owijając w bawełną. Uczy przez jazdę po mieście, ograniczając praktycznie do zera niepotrzebne postoje i przetrzymania. Sekretariat - obsługa nie była zła, ale trudno nazwać ja profesjonalną. Panuje tam atmosfera bardzo ... rodzinna. Szybko przechodzi się na ty, robi się poufale, co nie każdemu może przypaść do gustu. Ocena ogólna jest wynikiem zachowania fenomenalnej instruktorki wymieszanym z nieciekawoścąi teorii i średnio obsługą formalną. Dla samej Pani Agaty dałbym maksymalną ilość punktów, niestety jedna jaskółka wiosna nie czyni. Ostatni minus - to sam budynek. Biuro jest malusieńkie, ledwie tam jeden petent się mieści. Sala wykładowa to nieremontowany od wielu lat były gabinet lekarski.

Odwiedzałeś ostatnio ABC Moto?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Atut

(5.00 )

Szkoła jazdy Moc

(1.50 )

Autos

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem