Super Dach

( 5.00 )

Opinie (4)

Właśnie skończyliśmy zmianę pokrycia dachu

Właśnie skończyliśmy zmianę pokrycia dachu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości wykonanej usługi, ekipa pana Mirka profesjonalnie i szybko poradziła sobie z wymianą dachu. Panowie pozostawili po sobie porządek. Z czystym sumieniem możemy polecić usługi tej firmy.

W kwietniu i maju pracownicy z firmy Super Dach pokrywali

W kwietniu i maju pracownicy z firmy Super Dach pokrywali (remontowali dach). Brygada dekarska codziennie piła piwo (włącznie z piciem wina na dachu), a stanowisko pracy zawsze zostawili brudne (przy remoncie dachu, do środka domu wlatywały różne wióry, których NIGDY nie sprzątnęli - NIGDY nie widziałam ich ze szczotką w ręku).

Odwiedzałeś ostatnio Super Dach?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

ALUSTOLBUD

(4.00 )

ALPIN

(5.00 )

Zakład Stolarski w Osielsku

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem