DARBUD

( 4.77 )

Opinie (2)

Witam

Witam, chcę zgłosić BARDZO pozytywną opinę dla firmy DARBUD p. Dariusz B oraz współpracującego z nim p.Marcina DBardzo poważna awaria starego pieca c.o., problem wypływających już na zewnątrz płomieni, przepalone palniki, to już o krok od nieszczęścia. Sprawa zauważona przypadkiem schodząc do piwnicy w czwartek wieczorem. Natychmiast rozpoczęliśmy przeszukiwanie internetu w poszukiwaniu pomocy. Na stronie DARBUD-u było miejsce na zgłoszenie problemu. Nie licząc na cud, a raczej czekając na odpowiedz najwcześniej następnego dnia, wysłaliśmy opis sprawy mailem o godz. 21.00 .Po kilku minutach przyszła odpowiedź. Konkretna, jasna, kilka pytań i sugestii. Po pół godzinie umawialiśmy już telefonicznie fachowców na rano. Opinia, decyzja, natychmiastowy demontaż starego urządzenia, wybór pieca, zakup nowego pieca i wymaganych części, montaż,- to wszystko bez zastrzeżeń, wszystkim zajęli się dwaj panowie. Pracowali 12 godzin bez przerwy na obiad. Następnego dnia odpwietrzali stare, nietykane od 50-lat kaloryfery, doprowadzili wszystko do super perfekcji. Praca wykonana zgodnie z wymaganiami producenta nowego pieca. Panowie grzeczni i spokojni. Wydatek oczywiście duży, niespodziewany, ale jakie to ma znaczenie, gdy następnego dnia mamy dach nad głową, wszystko działa sprawnie i dużo bardziej oszczędnie. Bardzo dziękuję p.Dariuszowi za tak szybką reakcję. Polecam!

Odwiedzałeś ostatnio DARBUD?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Viessmann

(5.00 )

SzyMa

(5.00 )

Metalowiec

(1.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem