Audio-Med

( 0.51 )

Opinie (4)

Jakość obsługi średnia

Jakość obsługi średnia, Pani M. starała się być miła ale widać było duże zniecierpliwienie oraz nieumiejętność swobodnego wypowiadania się przez co cała wypowieź była bardzo chaotyczna. w Momencie kiedy weszłam do punktu to wydawała się być bardzo zajęta rozmową z koleżanką i była bardzo niezadowolona, że ma klienta. Obsługa w pośpiechu, przerywanie mojej wypowiedzi, wychodzenie co chwilkę w czasie rozmowy. Jakość produktu jest dobra. Ale obsługa sprawia, że na pewno nie zakupię już żadnego produktu.

Odwiedzałeś ostatnio Audio-Med?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Ortmed

(1.00 )

Beltone

(4.00 )

Fel-Med

(3.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem