Ania Kruk

( 4.00 )

Opinie (5)

Ekspresowa dostawa

Ekspresowa dostawa, niska cena. Towar dobrze zabezpieczony.

Bardzo ciekawy salon z niestandardową i mega pomysłową

Bardzo ciekawy salon z niestandardową i mega pomysłową biżuterią. Pomieszczenie z elementami różowymi i ciekawą ekspozycją robi wrażenie. Dodatkowo personel uśmiechnięty, czuć w powietrzu pozytywna energię i panuje tam tam fajna atmosfera. biżuteria godna uwagi. Jedynym najważniejszym minusem jak dla mnie są niestety zbyt wysokie ceny.

Odwiedzałeś ostatnio Ania Kruk?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Apart

(1.84 )

Swarovski

(5.00 )

W. Kruk

(2.26 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem