Jagódka

( 4.41 )

Opinie (2)

Niepubliczne Przedszkole Jagódka przy ulicy Lelewela to

Niepubliczne Przedszkole "Jagódka" przy ulicy Lelewela to bardzo sympatyczna placówka. Bardzo często zaprowadzałam tam małą dziewczynkę, którą się opiekowałam. Z moich obserwacji wynika, że przedszkolanki są bardzo opiekuńcze i starają się, by dzieci lubiły przebywać w tym miejscu. Są życzliwe uśmiechnięte, wymyślają przeróżne zabawy edukacyjne, czytają im książki. Ze stołówki wyczuwa się miły zapach obiadowy. Dzieci biegają zadowolone i uśmiechnięte, co również świadczy o pozytywnym miejscu.

Odwiedzałeś ostatnio Jagódka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

maMMaija

(5.00 )

Przedszkole Samorządowe im. Misia Uszatka

(5.00 )

Stokrotka

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem