AApteka

( 4.50 )

Opinie (1)

Apteka usytuowana w okolicy ruchliwego skrzyżowania w

Apteka usytuowana w okolicy ruchliwego skrzyżowania w pobliżu stacji PKP i PKS dlatego lokalizacja jest dobra. Otoczenie bliższe i dalsze czyste. Z zewnętrz zwraca uwagę udogodnienie w postaci podjazdu dla wózków i inwalidzkich. Wewnątrz czysto, pomieszczenie duże można chodzić z koszykiem jak po sklepie i przejrzeć dostępny asortyment leków na półkach, jest kilka punktów kasowych, kącik zabaw dla dzieci, ogólno dostępne urządzenie do pomiaru ciśnienia krwi. Obsługa młody pan był bardzo uprzejmy załatwił profesjonalnie. Aptekę poleciłbym i określiłbym jako przyjazną dla klienta. Data obserwacji: 07/11/2012r.

Odwiedzałeś ostatnio AApteka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cefarm

(4.00 )

Apteka Magiczna

(3.77 )

Apteka Blisko Ciebie

(1.63 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem