7 smaków

( 4.00 )

Opinie (2)

Jedzenie bardzo smaczne

Jedzenie bardzo smaczne, wyszukane. propozycja podania bardzo ciekawa, połączenie smaków również. obsługujący mnie kelner doskonale znał kartę. bardzo przyjemny wystroj, chociaż odrobinę przerażała mnie głowa łosia tuż nad stołem.

Bar szybkiej obsługi 7 smaków to mała knajpka znajdująca

Bar szybkiej obsługi 7 smaków to mała knajpka znajdująca się przy ulicy Opawskiej. Dobre miejsce zarówno na szybki posiłek na miejscu jak i na wynos. Świetnym pomysłem było urządzenie miejsca do siedzenia na parapecie. Wygląda to naprawdę dobrze a w dodatku zostało w ten sposób wygospodarowane dodatkowe miejsce.Menu jest bardzo obszerne. Pizze, hamburgery czy zapiekanki można zakupić zarówno w formie tradycyjnej jak i nietypowej w zależności od osobistych preferencji.Obsługa knajpki jest rewelacyjna. Wszyscy są uśmiechnięci i bardzo szybko wykonują swoje obowiązki, przez co faktycznie można powiedzieć, że w tym miejscu serwowany jest FAST food.Początkowo cena wydawała się bardzo wysoka jednak w trakcie jedzenia uświadomiłam sobie, że warto zapłacić za dobrą jakość.Wiele innych barów szybkiej obsługi powinno wzorować się na knajpce 7 smaków i swoje potrawy przygotowywać szybko, smacznie i w miarę zdrowo.

Odwiedzałeś ostatnio 7 smaków?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Niko

(4.00 )

Bar sałatkowy "Chimera"

(4.50 )

Trąba

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem