Mini Med

( 5.00 )

Opinie (1)

Ponieważ żona swego czasu trafiła na badania poprawności

Ponieważ żona swego czasu trafiła na badania poprawności postawy z naszą 3 letnią córeczka i osoba przeprowadzająca badanie zasugerowała kupno obuwia ortopedycznego stwierdziłem że należy to skonsultować z innym lekarzem ponieważ wydatek około 500 zł co 3 miesiące to trochę za dużo aby od tak szaleć i kupować to co każdy wciska. Na wizytę czekaliśmy ponad 3 miesiące ( oczywiście na kasę chorych). Podjechałem pod budynek w którym mieści się wiele biur i kilka przychodni, lecz parking nie był zbyt przestronny, raptem na kilka samochodów i do tego cały zajęty, lecz udało się znaleźć miejsce obok. Następnie po omacku szukałem odpowiednich drzwi. Gdy się udało znaleźć wszedłem do holu w którym było stanowisko ochrony oraz plansza z wywieszką instytucji i pięter na których się znajdują. Po odnalezieniu biura udałem się na 2 piętro ( tam znajdowała sie przychodnia) a następnie do rejestracji. Ponieważ dziecko usnęło mi w samochodzie ja poszedłem z nim na kanapę je rozebrać i ocucić, a żona załatwiała sprawy związane z rejestracja. Poi zarejestrowaniu przeszliśmy pod gabinet, gdzie wreszcie obudziłem dziecko. Ponieważ czekaliśmy jakieś 10 minut a na korytarzu znajdowały się zabawki dziecko się nimi zajęło i troszkę hałasowało. Po wejściu do gabinetu ujrzeliśmy młodego lekarza który chyba miał któryś etat z rzędu... Kontakjt lekarza z dzieckiem był bardzo dobry, zachowanie również. Przeprowadził badanie ( nawet dwa więcej, niz te po któe przyszliśmy) porozmawialiśmy na temat naszych obaw itp. Uspokoił nas iż jest wszystko w porządku i jak na razie nie ma co się martwic. Powiedział ze kolejną wizytę mamy ustalić za nie wcześniej niż 6 miesięcy. Po wyjściu z gabinetu poszliśmy do rejestracji gdzie dokonaliśmy owego zapisu. Lecz ten zapis jest całkiem wirtualny ponieważ nikt nie wie co będzie z kontraktem za dwa miesiące... ot taki balagan w Polsce mamy... Na koniec skorzystaliśmy z toalety gdzie nie było papieru toaletowego oraz ręczników jednorazowych do wycierania rąk. Po tym wyszliśmy z przychodni. Ogólnie na korytarzach było czysto.

Odwiedzałeś ostatnio Mini Med?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cordis

(5.00 )

Enel Med

(3.33 )

Esculap

(3.09 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem