Campoverde

( 5.00 )

Opinie (1)

Miałem przyjemność nocować w tym miejscu a także brać

Miałem przyjemność nocować w tym miejscu a także brać udział w konferencji. Dojazd do miejsca jest bardzo trudny. Znaki są dopiero w końcowej fazie dojazdu, wcześniej nie widać nic więc trzeba jechać z mapą lub nawigacją. Ośrodek prezentuje szeroką ofertę dla swoich klientów, oprócz noclegów, wyżywienia znajdziemy w ofercie także jazdę konną lub organizacja konferencji. W środku było czysto, przytulnie i cicho. Okolica bardzo przyjemna, ładna wręcz wiejska. Obsługa przyjemna, kompetentna, pani potrafiła mi odpowiedzieć na każde zadane pytanie. W ośrodku znajduje się także restauracja serwująca pyszne obiady.

Odwiedzałeś ostatnio Campoverde?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Panorama Szczyrk

(4.50 )

Ośrodek Wypoczynkowy Sosnówka

(0.50 )

Stajnia Gwiazda

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem