BMS Okna i Drzwi

( 5.00 )

Opinie (4)

Byłam u nich na stronie www

Byłam u nich na stronie www, zachwycił mnie u nich bardzo duży wybór rolet, żaluzji ... tak sobie popatrzyłam i muszę powiedzieć że przeszłam się do ich stacjonarnego sklepu i zamówiłam narpawdę fajne rolety, takie bardzo nowoczesne rozwiązania montażu i wygląd ich jest u mnie super. Trzeba zajrzeć na stronę by się dowiedzieć o czym dokładnie mówię. Polecam ten sklep znajomym i rodzinie, dla tych którzy chcą mieć niekonwencjonalne rolety, fanie wyglądające :)

Zamawiałem drzwi zewnętrzne

Zamawiałem drzwi zewnętrzne, antywłamaniowe - duży wybór. Panowie, którzy przyjechali zrobić pomiary, fachowo doradzili, jakie drzwi i dlaczego są najlepsze. Potem montaż - profesjonalny - szybko, sprawnie, ale przede wszystkim dokładnie, pięknie wykończenie. Jestem bardzo zadowolony i do dziś dnia polecam znajomym tylko tę firmę.Pozdrawiam

Odwiedzałeś ostatnio BMS Okna i Drzwi?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Oknoset

(4.00 )

Adams

(3.52 )

Tymex

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem