Akademia Wschodnich Sztuk Walki

( 5.00 )

Opinie (1)

Na zajęcia prowadzone przez AWSW

Na zajęcia prowadzone przez AWSW (aikido i wing chun kung fu) uczęszczam od ponad roku. Odbywają się w wynajmowanej sali gimnastycznej szkoły podstawowej, więc sceneria może nie jest najlepsza, sala jednak oferuje odpowiednią przestrzeń, na aikido na podłodze rozłożona jest mata, a przy dobrej pogodzie można korzystać z boiska na powietrzu. Zajęcia odbywają się w poniedziałki, środy i czwartki, w stałych godzinach od 19.00 (aikido) i 20.30 (wing chun), organizowane są również zajęcia aikido dla dzieci oraz - czasem - treningi z technik mieszanych. Instruktor, Adam, nie dość, że prawdziwie zna się na rzeczy, to jeszcze jest bardzo kompetentnym, rzeczowym, pozytywnie nastawionym do świata człowiekiem. Uczęszczanie na prowadzone przez niego zajęcia to czysta przyjemność. Dodatkowym atutem jest bardzo niska cena, jakiej próżno by szukać w jakiejkolwiek innej szkole walki w Łodzi. Serdecznie i szczerze polecam.

Odwiedzałeś ostatnio Akademia Wschodnich Sztuk Walki?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Zakład Doskonalenia Zawodowego

(5.00 )

Akademia Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

(2.75 )

Inkubator Przedsiębiorczości

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem