Inka

( 5.00 )

Opinie (1)

Podczas wyjazdu do rodziny pojechaliśmy do Grodkowa w

Podczas wyjazdu do rodziny pojechaliśmy do Grodkowa w województwie Opolskim. Poszliśmy do restauracji Inka. Zamówiliśmy pizze około 50 cm średnicy z wybranymi składnikami. Pizza miała być najpierw na wynos, ale rozmyśliliśmy się u poprosiliśmy razem z mężem, żeby podano nam ją na miejscu. Pani obsługująca nas nie robiła żadnych problemów, dała dzieciom dodatkowe słomki do soczków. Pizza była bardzo dobrze przygotowana, było dużo sera, bardzo dobrego zaznaczam, składników na tej dużej pizzy również było bardzo dużo. Czysto i schludnie. Bardzo miła obsługa, Pani, która nas obsługiwała podziękowała i zaprosiła nas ponownie. Cena na pizzę również przystępna.

Odwiedzałeś ostatnio Inka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(3.25 )

Freshpoint

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem