Przychodnia Ubezpieczalnia

( 5.00 )

Opinie (1)

Mój synek miał zlecone pilne badania krwi i moczu

Mój synek miał zlecone pilne badania krwi i moczu. Ze skierowaniem pojechałam do tej ubezpieczalni około 10.30 i bez problemów szybko zrobiłam badania, a wyniki z uwagi na te, że było to pilne byly już do odbioru ok. 12. Możliwość pobrania próbek i odbioru wyników jest mozliwa od 7 rano do około 16, co jest bardzo dogodnym rozwiązaniem. W innych tego typu laboratoriach można wykonać badania do 9, a odbiór możliwy jest do 11. Oceniam także bardzo dobrze obsługę.

Odwiedzałeś ostatnio Przychodnia Ubezpieczalnia?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cordis

(5.00 )

Enel Med

(2.52 )

Esculap

(3.09 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem