Wyścig Kolarski Tour de Pologne

( 1.50 )

Opinie (1)

Oglądać na żywo w swoim mieście jeden z najlepszych

Oglądać na żywo w swoim mieście jeden z najlepszych wyścigów kolarskich na świecie to czysta przyjemność. W czwartkowe południe podziwiałem ogromne z punktu widzenia logistyki przedsięwzięcie. Miasto zostało opanowane przez blisko 200 kolarzy z ponad 40 krajów świata. Kolarze to bohaterowie rywalizacji. Ale dla mnie bohaterami była również cała obsługa techniczna etapu w Kędzierzynie-Koźlu. Wszystko zostało tak perfekcyjnie przygotowane i zabezpieczone, że ani mieszkańcy ani przejeżdżający w tym momencie przez miasto byli zachwyceni całą organizacją tej imprezy. Wszystko idealnie dograne co do minuty robiło wrażenie. Brawa dla wszystkich a przede wszystkim dla policji i wolontariuszy.

Odwiedzałeś ostatnio Wyścig Kolarski Tour de Pologne?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Vitamin Shop

(3.92 )

Tatar

(5.00 )

Elite Sport Food

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem