Centrum zaopatrzenia medycznego Orteza

( 5.00 )

Opinie (1)

Dostałem skierowanie od ortopedy na obuwie ortopedyczne

Dostałem skierowanie od ortopedy na obuwie ortopedyczne, więc po potwierdzeniu przez NFZ ruszyłem na poszukiwania. Zachodziłem do różnych punktów, lecz niezbyt podobały mi się buty, które były w ofercie. Aż trafiłem do jednego sklepu, gdzie byłem zaskoczony. Nie dość, że buty były takie, co chciałem to jeszcze obsługa. Pracownica ze szczegółami wszystko mi wyjaśniła co trzeba robić. Z cierpliwością odpowiadała na wszystkie moje pytania. Dzięki takim osobom się chce chodzić do takich punktów.

Odwiedzałeś ostatnio Centrum zaopatrzenia medycznego Orteza?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Ortmed

(1.00 )

Beltone

(4.00 )

Fel-Med

(3.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem