102 pizzeria

( 2.00 )

Opinie (1)

Będąc w Suchej Beskidzkiej przejazdem zatrzymałam się na

Będąc w Suchej Beskidzkiej przejazdem zatrzymałam się na pizze w Pizzeri 102. Wygląd lokalu pozostawia wiele do życzenia, kilak sal każda z innej epoki. Wystrój chyba łaczący wszyskie święta w roku w jedno, od kwiatów sztucznych po lampki choinkowe. Jedynym plusem tego lokalu jest bardzo dobra pizza. Obsługa też pozostawia wiele do życzenia.

Odwiedzałeś ostatnio 102 pizzeria?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Da Grasso

(3.62 )

Gusto Dominium

(3.55 )

Pizza Hut

(3.53 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem