Centrum Ursynów

( 4.00 )

Opinie (3)

Zimowe okazje cenowe i cała reszta od nas Ursynowskie

Zimowe okazje cenowe i cała reszta od nas Ursynowskie centrum zakupowe nie pod jednym dachem i nie całkiem kompleksowe.Części wspólna to ogromny parking.Od Ulicy Płaskowickiej parterowa hala a w niej Real (wcześniej Geant) oraz niewielki pasaż handlowy.Z oddzielnym wejściem dalej jest obi.Idąc w kierunku ul. PuławskiejDruga hala i RTV EURO AGD, Go Sport , siłownia i odział ZUS (?!).Centrum wspiera warszawskie Zoo.Rok temu dzięki temu w reklamie marcowe wykorzystano Goryla Stefana, w tym roku centrum reklamują słodkie misie pada.Warte podkreślenia dla debiutujących klientów po raz pierwszy się tu wybierających hala z Realem nie jest dobrze widoczna z ulicy puławskiej, jest tablica ale ją też chyba łatwo przeoczyć. http://www.panoramio.com/photo/26563661

CH Ursynów to centrum z lat 90

CH Ursynów to centrum z lat 90, choć nie mam pewności.Doś nie tyle oryginalne co specyficzne.Podzielone na trzy części, parterowe z dużym placem parkingowym który oddziela halę Real i Obi od trzeciego większego budynku z Gosport Euro RtvAgd i Zusnajbliżej ulicy Puławskiej.Jadąc tą ulicą sam market łatwo przegapić bo nie jest dość widoczny ,a tablica na wysokim maszcie jest stosukowo mała, zasłonięta gałęziami.Zarząd ma pod opieką zwierzaki z zoo.Jest też www.

Odwiedzałeś ostatnio Centrum Ursynów?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Galeria Centrum

(4.25 )

Galeria Pomorska

(3.41 )

Galeria Przymorze

(4.27 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem