Centrum Ursynów

( 4.00 )

Opinie (3)

Zimowe okazje cenowe i cała reszta od nas Ursynowskie

Zimowe okazje cenowe i cała reszta od nas Ursynowskie centrum zakupowe nie pod jednym dachem i nie całkiem kompleksowe.Części wspólna to ogromny parking.Od Ulicy Płaskowickiej parterowa hala a w niej Real (wcześniej Geant) oraz niewielki pasaż handlowy.Z oddzielnym wejściem dalej jest obi.Idąc w kierunku ul. PuławskiejDruga hala i RTV EURO AGD, Go Sport , siłownia i odział ZUS (?!).Centrum wspiera warszawskie Zoo.Rok temu dzięki temu w reklamie marcowe wykorzystano Goryla Stefana, w tym roku centrum reklamują słodkie misie pada.Warte podkreślenia dla debiutujących klientów po raz pierwszy się tu wybierających hala z Realem nie jest dobrze widoczna z ulicy puławskiej, jest tablica ale ją też chyba łatwo przeoczyć. http://www.panoramio.com/photo/26563661

CH Ursynów to centrum z lat 90

CH Ursynów to centrum z lat 90, choć nie mam pewności.Doś nie tyle oryginalne co specyficzne.Podzielone na trzy części, parterowe z dużym placem parkingowym który oddziela halę Real i Obi od trzeciego większego budynku z Gosport Euro RtvAgd i Zusnajbliżej ulicy Puławskiej.Jadąc tą ulicą sam market łatwo przegapić bo nie jest dość widoczny ,a tablica na wysokim maszcie jest stosukowo mała, zasłonięta gałęziami.Zarząd ma pod opieką zwierzaki z zoo.Jest też www.

Odwiedzałeś ostatnio Centrum Ursynów?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Galeria Centrum

(4.25 )

Galeria Pomorska

(3.41 )

Galeria Przymorze

(4.27 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem