Beskid

( 3.50 )

Opinie (1)

Lubię zaglądać do kin w małych miasteczkach

Lubię zaglądać do kin w małych miasteczkach, choć w wielu już po prostu nie istnieją. A w Szczyrku małe kino jest i jak zapwnia właściciel, jeszcze długo będzie. Obejście schludne i zadbane. Na frontonie kina aktualny repertuar i plakaty filmowe. W środku zadbane i estetyczne pomieszczenie i kameralna sala na ok. 100 miejsc. Repertuar bieżący aktualny, ceny biletów tanie. Dobre do obejrzenia ciekawego filmu na dużym ekranie lub wieczór w deszczowy dzień. Kino z klimatem i atmosferą lat poprzednich.

Odwiedzałeś ostatnio Beskid?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cinema City

(3.67 )

Helios

(3.64 )

Multikino

(4.32 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem