Agroturystyka Józefa Bobońska

( 5.00 )

Opinie (1)

Gospodarstwo agroturystyczne p

Gospodarstwo agroturystyczne p. Józefy położone jest nad Bugiem w przepięknej zalesionej okolicy. Ceny za nocleg z pełnym wyżywieniem bardzo przystępne (cena za 2-osobowy pokój 50-60 pln + koszt wyżywienia zależnie od wybranych posiłków). Smak przyrządzanych potraw niezapomniany. Wszystkie posiłki były podawane o wyznaczonej przez nas godzinie. W gospodarstwie agroturystycznym goście mogą też skorzystać z przejażdżek konnych, spływów kajakowych lub wypożyczyć rowery. Jest również dostępny grill na którym można samemu przyrządzić sobie potrawy. Do dyspozycji jest też wyposażona w zmywarkę i lodówkę kuchnia. Pokoje skromne, ale czyste, w łazienkach pachnące ręczniki. Pościel wyprasowana. Właścicielka gospodarstwa bardzo miła i uczynna.

Odwiedzałeś ostatnio Agroturystyka Józefa Bobońska?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Gospodarstwo Agroturystyczne WATRA

(4.50 )

Centrum Informacji Turystycznej we Wrocławiu

(2.00 )

Schronisko Młodzieżowe

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem