Astra

( 4.50 )

Opinie (8)

Hurtownia artykułów papierniczych i zabawek Astra

Hurtownia artykułów papierniczych i zabawek Astra, przy ulicy Nowogrodzkiej to zdecydowanie najlepszy sklep tego typu w Łomży. Powierzchnia sklepu jest wprost monstrualna, prawie można się tam zgubić. Można tam znaleźć wszystko, od najzwyklejszego ołówka zaczynając, kończąc na super nowoczesnych zabawkach, czy drogich piórach. Poszukiwanie odpowiedniego notesu, kilku długopisów oraz kopert nie było takie kłopotliwe. Wybór jest wręcz nieograniczony,znajduje się tego kilka długich regałów, problemem jest tylko decyzja. Musiałam zasięgnąć radu dwojga pracowników w kwestii zabawek. Oboje byli bardzo sympatyczni, chociaż na pewno zajęci,to poświęcili mi czas,i to nie minutę,a zdecydowanie dłużej. Doradzili co będzie najlepsze w wybranej przeze mnie kwocie, czy nie zmienić decyzji na coś innego. Bardzo mi pomogli, a wręcz dokonali, jak się później okazało, wprost idealnego wyboru za mnie. Już idąc do kasy, Pan zainteresował się wybranym przeze mnie produktem, więc podziękowałam mu bardzo za pomoc. Trzeci Pan przy kasie, również sympatyczny, podliczył moje zakupy i życzył miłego dnia. Naprawdę bardzo przyjemnie robi się zakupy w takiej atmosferze.

Odwiedzałeś ostatnio Astra?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Berchet

(4.88 )

Baby Land Świat Dziecka

(3.50 )

Baby maxx

(2.75 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem