Ligocki

( 4.00 )

Opinie (4)

Jest jeden z niewielu sklepów mięsnych gdzie jest tak duży

Jest jeden z niewielu sklepów mięsnych gdzie jest tak duży wybór wędlin różnego rodzaju. Można kupić w tym sklepie kury mięsne, flaczki na wagę, różnego rodzaju podroby. Wędliny nie mają wygórowanych cen. Obsługa szybka oraz bardzo miła. Mięso można na życzenie zmielić bez dodatkowych opłat. Mięso nie zalega, zawsze świeże.

Sklep ten od dłuższego czasu stale zyskuje

Sklep ten od dłuższego czasu stale zyskuje popularność.Wielu klientów,do których teraz się też zaliczam,przyciąga przede wszystkim jakość mięsa i wędlin,z których część pochodzi z własnej produkcji.Asortyment jest stale poszerzany np. o wyroby garmażeryjne-świetne gołąbki,krokiety itp.Pomimo bliskości targowiska ten właśnie sklep jest tańszy,bogatszy w towar,a obsługa na przyzwoitym poziomie.Jest zawsze czysto i schludnie,a towar świeży.Niewielkim mankamentem jest to.iż w poniedziałki warto byłooy jednak też pracować!

Odwiedzałeś ostatnio Ligocki?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Duda

(5.00 )

Farmer

(1.18 )

Gzella

(3.40 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem