Gomed

( 4.00 )

Opinie (1)

W budynku dużej przychodni specjalistycznej w Sopocie

W budynku dużej przychodni specjalistycznej w Sopocie mieści się sklep medyczny. Jest to właściwe miejsce dla takiego sklepu, gdyż pacjenci wychodzący od lekarzy mogą zakupić dla siebie lub swoich chorych potrzebny sprzęt medyczny, rehabilitacyjny, opatrunki, pampersy. W tym sklepie realizuje się także recepty na artykuły w całości lub częściowo refundowane przez NFZ. Właśnie w celu takiego zakupu pojechałam do opisywanego sklepu. W sklepie było kilka osób oraz trzy osoby z obsługi. Jedna sprzedawczyni prezentowała komuś tzw. balkonik. Pozostałe dwie pracowały za ladą, przy komputerach. Szybko otrzymałam pampersy oraz fakturę z częściową refundacją. Chciałam nabyć jeszcze wysokiej klasy rajstopy przeciw żylakom. Takich w sklepie nie było, ale poinformowano mnie, gdzie takie prawdopodobnie dostanę. Sprzedawczynie obsługiwały sprawnie, ale nie uśmiechały się i nie używały zwrotów typu: czym mogę służyć?, w czym mogę pomóc, były oszczędne w dialogu z klientem. Tylko jedna z nich ubrana była w biały fartuch, pozostałe - dowolnie.Byłam zadowolona z obsługi, także informacji dodatkowych

Odwiedzałeś ostatnio Gomed?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Ortmed

(1.00 )

Beltone

(4.00 )

Fel-Med

(3.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem