Agma

( 4.50 )

Opinie (1)

Sklep spożywczo

Sklep spożywczo - przemysłowy Agma istnieje na jednym z sieradzkich osiedli od dawien dawna. I dobrze prosperuje. Jednym z atutów tego sklepu (oprócz lokalizacji) są bardzo wygodne godziny otwarcia. Wychodząc w niedzielę przed 21 mogę spokojnie udać się tam po brakujące w domu rzeczy. Kolejny plus to bardzo duży asortyment jak na sklepik osiedlowy. Wybierać można w spożywce, chemii, ciastkach, alkoholu itd. Sklep jest zawsze czysty. Powierzchniowo jest obszerny, dobrze oświetlony a towar ładnie w nim poukładany. Dobrze robi się zakupy w takim sklepie. Ceny niestety czasem zniechęcają - na pewno po większe zakupy warto udać się do supermarketu. Obsługa średnia, zależy, która pani obsługuje. Jedna jest miła i sympatyczna, druga już mniej - do indywidualnej oceny. Obydwie jednak znają się na kasie i obsługują szybko i sprawnie. Reasumując: więcej widzę plusów niż minusów, spokojnie można się tam udać na zakupy.

Odwiedzałeś ostatnio Agma?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Groszek

(3.80 )

Żabka

(3.48 )

SDH Feniks

(2.75 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem