A-Z Elektronik

( 3.00 )

Opinie (1)

Jestem osobą mobilną i potrzebuje radia CB

Jestem osobą mobilną i potrzebuje radia CB, które w maju 2011 roku odmówiło posłuszeństwa. Udałem się do tegoż serwisu napraw CB radia i powiedziałem Panu jakie mniej więcej objawy występują w moim Cb. Zapytałem sie ile naprawa radia może kosztować na co pan odpowiedział, że 30 zł. W przypadku napraw na większą sumę skontaktuje sie ze mną telefonicznie. Czas naprawy trwał 3 dni. Po tym termine dzwonił do mnie ten sam Pan i powiedział, że radio jest naprawione i można go odebrać. Naprawa kosztowało 50 zł a nie jak wcześniej 30 zł. Pan się ze mna sprzeczał aż w końcu stwierdził, że mam to radio zabrać i iść sobie nie płacąc bo On sobie nerwów szarpać nie będzie. Nie byłem zainteresowany taka formą rozwiązania problemu i postanowiłem zapłacić i zażądałem faktury z której będzie wynikać co było naprawione. Z treści faktury nic nie wynikało bo była napisane naprawa CB radia dość ogólnie. Prawdopodobnie było to strojenie. Jeżeli Pan powiedziałby, że naprawa będzie kosztować w granicach 30-50 to na pewno nie kaprysiłbym tylko zapłacił i był zadowolony a tak obaj tego dnia mieliśmy zepsute nerwy. Na pewno nie wrócę tam już nigdy

Odwiedzałeś ostatnio A-Z Elektronik?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

SPEC-3

(5.00 )

oponeo.pl

(5.00 )

AutoCentrum

(1.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem