AD STYŁA

( 4.50 )

Opinie (2)

Sklep widnieje pod adresem ul

Sklep widnieje pod adresem ul. Wrocławska 1, ale wejście do niego znajduje się od ulicy Piekarskiej. Jest mały, ale czysty i estetyczny. Oferuje aparaty słuchowe i akcesoria do nich. Ceny są zróżnicowane w zależności od zaawansowania technicznego aparatu.Sklepik składa się z pomieszczenia sklepowego z ladą i wyciszonej sali, w której przeprowadzane są badania słuchu. Celem badań jest dobranie jak najlepszego aparatu dla danego klienta. W pierwszym pomieszczeniu miły pan ustala terminy wizyt, przyjmuje wpłaty, sprzedaje akcesoria, itp. W drugim równie miła pani wykonuje badania i dobiera sprzęt. Oboje są bardzo cierpliwi i chętni do pomocy. Udzielają wszelkich informacji i rad, pomogą wybrać konieczny sprzęt i załatwić kredyt.Są naprawdę życzliwi i zawsze uśmiechnięci. Obsługa jest zybka i profesjonalna.Polecam.

Odwiedzałeś ostatnio AD STYŁA?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Ortmed

(1.00 )

Beltone

(4.00 )

Fel-Med

(3.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem